TronicalTune wprowadza moduły automatycznego strojenia dla kolejnych modeli gitar

4 lata temu przez w akcesoria, gitara
  • TronicalTune wprowadza moduły automatycznego strojenia dla kolejnych modeli gitar
  • TronicalTune wprowadza moduły automatycznego strojenia dla kolejnych modeli gitar

Niedawno wspominałem o nowym systemie automatycznego strojenia gitary zastosowanym przez GibsonaGibson Min-Etune – automatyczne strojenie gitary. Min-Etune to nic innego jak TronicalTune, rozwiązanie opracowane przez Tronical Components. Moduł posiada własne zasilanie, 12 fabrycznych presetów + 6 presetów które można ustawić samodzielnie. Układ sterujący kluczami wpasowany jest w tył główki gitary. Do tej pory na stronie Tronical Components można kupić systemy pasujące do gitar typu Gibson i Fender. Teraz oferta znacznie się poszerzyła. Pojawiło się między innymi zapowiadana wersja dla gitar typu Flying V oraz wersje dla wybranych modeli gitar Yamaha, Taylor.

Istotną zaletą TronicalTune jest to, że przy instalacji nie potrzeby jakiejkolwiek modyfikacji instrumentu, ani wiercenia otworów. Wystarczy zdjć oryginalne klucze i założyć TronicalTune.

Ze strony producenta można pobrać szablon, na podstawie którego można określić czy któryś z modeli TronicalTune będzie pasował do Twojej gitary – TronicalTune PCB Template.
Źródło: Tronical Components, Gibson Guitar Channel on YouTube

Dodaj Komentarz