Konkurs! Wygraj jedną z 3 płyt In A House Of Brick!

4 lata temu przez w konkurs, muzyka, zespół
Konkurs! Wygraj jedną z 3 płyt In A House Of Brick!

In A House Of Brick. Usłyszalem ich „Bitter Cup” i pomyślałem, że to produkcja związana z ekipą Queens of The Stone Edge. Tak to już jest, że uwikłani jesteśmy w stereotyp porównywania muzyki z tym co powstaje za oceanem. W ogóle nie zakładałem, że to polska kapela. A jest! Finalnie jednak najważniejsza jest muzyka. To czy masz ochotę do niej wracać i opowiadać o niej swoim znajomym. I w tym wypadku, słuchając albumu „Out of Hand”, jest o czym opowiadać. Są dobre numery, świetny wokal, całość jest świetnie nagrana i ma fajną oprawę. A wszystko to Panowie z IAHOB zrobili sami i za swoje, bez udziału dużej wytworni.

In A House Of Brick tworzą Kwiecia (Mariusz Kwieciński) na wokalu, Borsook (Krzysztof Cedro) za bębnami i Pepe (Piotr Adamski) grający na gitarze. Płyta „Out of Hand” ukazała się w styczniu 2013. Mayeriał powstał na przełomie 2010/2011 roku, w porażyńskim Vitage Records Studio dowodzonym przez Szymona Swobodę. Wokale zostały zarejestrowane w Maq Records w Wojkowicach Śląskich.

Nie miałem jeszcze okazji słyszeć IAHOB na żywo, ale to co można zobaczyć na YouTube wskazuje, że to trio ma zdrowe koncertowe „pier……cie”.

Konkurs.

Mam dla Was konkurs, w którym wygrać możecie jedną z 3 płyt „Out of Hand” In A House Of Brick. Płyty wyjątkowe, bo złożyli na nich swoje autografy Kwiecia, Borsook i Pepe.

Co zrobić by wygrać jedną z płyt?

To proste!
Napisz w dziesięciu słowach recenzję utworu „Bitter Cup” In a House of Brick. Warunek – musi być dokładnie dziesięć słów. Wygrywają 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi.
Utworu możecie posłuchać tu: „Bitter Cup” In a House of Brick lub powyżej, w udostępnionym linku z YouTube.

Zasady Konkursu

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

2. Zadanie konkursowe.
Napisz w dziesięciu słowach recenzję utworu „Bitter Cup” zespołu In a House of Brick. Warunek – słów musi być dokładnie dziesięć. Wygrywają 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi.
Link pod którym można posłuchać utworu: „Bitter Cup” In a House of Brick.

3. Zgłoszenie na konkurs należy przesłać do dnia 8 lipca 2013 r., do godziny 23:59, na adres konkurs@gramgitary.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko. W tytule napisz „Konkurs IAHOB”.

4. W konkursie nagrodzone zostaną trzy osoby. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni najpóźniej 15 lipca 2013 r. na blogu GramGitary.pl oraz na Fanpage’u GramGitary.pl na Facebook’u. Zwycięzcy dostaną wiadomość z informację o wygranej na adres, z którego wysłali zgłoszenie na konkurs. Wygrywają autorzy najbardziej kreatywnych portretów.

5. Nagrodami w konkursie są płyty „Out of Hand” In A House Of Brick.

6. Nagrody zostaną przesłane pocztą, na wskazany przez zwycięzcę adres.

7. Organizatorem konkursu jest blog GramGitary.pl. Nagrody konkursowe przekazał zespół In a House of Brick.

8. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na Zasady Konkursu, przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz zaprezentowanie swojej pracy konkursowej na blogu GramGitary.pl oraz na Fanpage’u GramGitary.pl na Facebook’u. Jednocześnie wyraża zgodę na otrzymywanie od organizatora konkursu informacji na temat nowości na blogu GramGitary.pl i nowych konkursach, za pośrednictwem newslettera.

9. Pytania dotyczące konkursu proszę kierować na adres: konkurs@gramgitary.pl.


Źródło: Oficjalna Strona In a House of Brick, Mariusz Kwieciński YouTube Channel, In a House of Brick on SoundCloud

Dodaj Komentarz